K Investments - oferta pracy

K Investments, międzynarodowy dystrybutor, trader surowców energetycznych o ugruntowanej pozycji rynkowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca, kat C+E

Miejsce pracy: Świętochłowice
Region: Śląsk

Opis stanowiska:

Firma K Investments zatrudni kierowców kategorii C+E w transporcie międzynarodowym (rodzaj naczepy: plandeka).

Podstawowe obowiązki:

  • realizacja zleceń transportowych na terenie całego kraju oraz UE
  • dbałość o terminowość i jakość dostaw.

Od kandydatów oczekujemy:

  • posiadanie prawo jazdy kat C+E
  • komunikatywności
  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • posiadanie karty kierowcy
  • posiadanie aktualnych badań lekarskich
  • sumienności oraz zaangażowania.
  • komunikatywna znajomość języka polskiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca od zaraz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w zgranym i energicznym zespole specjalistów z dużym zapałem do pracy (wsparcie ze strony Działu Spedycyjnego)
  • Nowy ciągnik wraz z naczepą (każdy kierowca posiada swój zespół pojazdów)
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • Ciągłość pracy.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem